آخرین مطالب

اولین آیین افتتاحیه دوره های آموزشی مؤسسه بین المللی المرتضی علیه السلام در مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، اولین آیین افتتاحیه دوره های آموزشی جامعه المرتضی (ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

جامعه المرتضی پس از برگزاری دوره های آموزشی تربیت مبلغ بین الملل در شهر مقدس قم و درخواست بسیاری از طلاب برای برگزاری این دوره ها در شهرهای مختلف کشور، دومین شعبه خود را در شهر مقدس مشهد افتتاح کرد.

در  اولین آیین افتتاحیه دوره های آموزشی جامعه المرتضی (ع) در سال ۱۳۹۷، حجت الاسلام و المسلمین زادهوش ریاست محترم جامعه المرتضی به ایراد سخن پرداختند و گزارشی از عملکرد جامعه المرتضی در بخش های مختلف عرصه بین الملل ارائه کردند و به اهداف این مرکز در آینده نیز اشاره کردند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین دکتر وحدتی شبیری ریاست محترم دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به اهمیت حضور در عرصه بین الملل و نیاز دنیای امروز برای کسب حقیقت،آمادگی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای همکاری با جامعه المرتضی را اعلام کردند.

در بخش دیگر این مراسم جناب آقای ارباب خالص، مشاور وزیر امور خارجه و ریاست نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور به ایراد سخن پرداختند و سپس حجت الاسلام و المسلمین حسینی فقیه، استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان و مبلغ بین الملل به جنبه های مختلف تبلیغ بین الملل اشاره کردند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*