آخرین مطالب

دیدار اعضا تازه مسلمان مراکز اسلامی جامعه المرتضی با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، تازه مسلمانان مراکز اسلامی جامعه المرتضی (ع) با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دام  در شهر مقدس قم دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی نکات ارزشمندی را پیرامون مباحث توحیدی از آیات الهی بیان و فرمودند شما به عنوان افرادی که تازه به دین اسلام مشرف شدید وظیفه بزرگی بر عهده دارید و وظیفه اصلی شما ابلاغ آیات الهی مخصوصا آیات توحیدی به غیر مسلمانان است.

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی افراد حاضر در این جلسه را به رعایت اخلاق و احسان و نیکی و خوش اخلاقی و کمک به همه بندگان خدا مخصوصا نسبت به غیر مسلمانان دعوت و فرمودند: رعایت این محاسن اخلاقی می تواند تاثیر فراوانی برای معرفی اسلام به مردم دنیا داشته باشد.

ایشان با تاکید بر اینکه شیعه اعتقاد راسخ دارد که روزی، دنیا توسط منجی عالم بشریت پر از عدل و داد می شود بیان داشتند:یکی دیگر از وظایف شما اعتقاد قلبی و عملی به ظهور منجی و تلاش برای تحقق این مساله است.

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در این دیدار به نقش مهم واقعه عاشورا و راهپیمایی میلیونی مردم اعم از مسلمانان و غیر مسلمانان در اربعین سید و سالار شهیدان اشاره و فرمودند: عاشورا و اربعین سبب بیداری انسان های بسیاری در سراسر دنیا شده است، چرا که پیام سید الشهداء که همان طرفداری از عدالت و مبارزه با ظلم است، سبب بیداری فطرت انسان ها می شود.

در ابتدای این دیدار ، مسئولان جامعه المرتضی گزارشی از عملکرد این مجموعه خدمت معظم له ارائه کردند که ایشان فرمودند:من قبلا اخبار جامعه المرتضی و عملکرد خوب این مجموعه را از زبان نزدیکان شنیده ام .تا کنون جامعه المرتضی کارهای بزرگی در عرصه بین الملل انجام داده است.

معظم له در پایان به مسئولان جامعه المرتضی توصیه فرمودند: قدر نعمت بزرگی که خداوند در اختیار شما قرار داده است را بدانید و بنده به آینده مجموعه شما و تحقق اهداف شما امیدوارم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*