آخرین مطالب

اخبار گردشگری مذهبی و توریسم

گزارشی از فعالیت گردشگری مذهبی جامعه المرتضی علیه السلام در ماه محرم

گزارشی از فعالیت گردشگری مذهبی جامعه المرتضی علیه السلام در ماه محرم

ماه مهر و آبان از جمله فصول پر تردد توریست ها در ایران می باشد و طبق آنچه آژآنس ها و مراکز مربوط اعلام می کنند این دو ماه High Season (محبوب ترین زمان) توریست ها در ایران می باشد. تقارن این ایام با ماه محرم و عزاداری امام حسین علیه السلام می تواند مفید و مضر تلقی شود. اهمیت  گردشگری ... ادامه مطلب »

تجربه‌ی مسلمانی برای گردشگران خارجی

تجربه‌ی مسلمانی برای گردشگران خارجی

«گردشگران ماجراجویی هستند که راغب‌اند همه‌چیز را امتحان کنند، برخی از آن‌ها سوال‌های زیادی درباره‌ی اسلام دارند؛ مثلا می‌خواهند بدانند مسلمان‌ها در نمازشان چه چیزی می‌خوانند، ما به آن‌ها فرصت می‌دهیم تا “مسلمانی” را تجربه کنند.» «جامعه المرتضی (علیه‌اسلام) »، مبدع طرح «تجربه مسلمانی برای توریست‌ها» است، مرکزی که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در عرصه بین‌الملل آغاز کرده ... ادامه مطلب »

برگزاری تور های مذهبی-علمی  به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی /گزارش تصویری

برگزاری تور های مذهبی-علمی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی /گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی و اور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام:این مرکز برگزار کننده تورهای مذهبی و علمی در شهر مقدس قم می باشد. شهر قم با داشتن جاذبه های مذهبی و توانمندی های علمی، متاسفانه در عرصه گردشگری  آنچنان که درخور آن است، درعرصه گردشگری موردتوجه قرار نگرفته است وظرفیت های آن فعال نشده اند. در راستای بهره ... ادامه مطلب »

گزارشی از اعزام مبلغین توریسم به استان های اصفهان و شیراز در ماه مبارک رمضان

گزارشی از اعزام مبلغین توریسم به استان های اصفهان و شیراز در ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان، بهانه ی خوبی برای آشنایی توریست ها و میهمانان خارجی با فرهنگ اسلام و ایران می باشد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی ، این مرکز برای غنی سازی فضای فرهنگی-توریستی، در ماه مبارک رمضان (۱۳۹۶) با همکاری برخی از مراکز مرتبط، گروه های تبلیغی به استان های اصفهان و فارس اعزام کرد. ... ادامه مطلب »

حضور مبلغین و دانش پژوهان جامعه المرتضی در  مدرسه علمیه چهارباغ اصفهان

حضور مبلغین و دانش پژوهان جامعه المرتضی در مدرسه علمیه چهارباغ اصفهان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، حجت الاسلام داودی ازحضور مبلغین و دانش پژوهان جامعه المرتضی در مدرسه چهارباغ اصفهان در ایام نوروز خبر داد. مدیر جامعه المرتضی در تبیین این خبر گفت: جامعه المرتضی (ع) با همکاری مدرسه علمیه چهارباغ اصفهان در ایام نوروز اقدام به برگزاری کرسی‌های اسلام‌شناسی در مدرسه چهارباغ نموده است، در ... ادامه مطلب »

اهمیت  گردشگری مذهبی و توریسم در گفتگو با مبلغ بین المللی

اهمیت گردشگری مذهبی و توریسم در گفتگو با مبلغ بین المللی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی (ع)جناب آقای حکیمی مبلغ فعال در عرصه توریسم در برنامه ویژه رادیو اینترنتی جامعه المرتضی اهمیت تبلیغ توریسم و ظرفیت های ویژه این عرصه را برای معرفی اسلام ناب محمدی تبیین کردند. ادامه مطلب »

تهیه بانک جامع سوالات پرتکرار توریسم به همت جامعه المرتضی

تهیه بانک جامع سوالات پرتکرار توریسم به همت جامعه المرتضی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام ، یکی از عرصه های فعالیت این مرکز فعالیت های تبلیغی میان توریست ها در شهرهای مختلف از جمله اصفهان می باشد. گرچه کشورمان به اندازه کشورهایی مانند فرانسه توریست ندارد، اما رقمی در حد یکی دو میلیون توریست به کشورمان می آیند که نباید برنامه شان صرفا بازدید ... ادامه مطلب »

ارتباط با میهمانان و گردشگران خارجی از سوی طلاب جامعه المرتضی (ع)

ارتباط با میهمانان و گردشگران خارجی از سوی طلاب جامعه المرتضی (ع)

به گزارش روابط عمومی جامعه المرتضی علیه السلام، در سند چشم انداز این مرکز مخاطب و اولویت اصلی در انتخاب مخاطب غیر مسلمان است و علت این انتخاب آن است که معمولا مبلغان شبکه‌های ماهواره‌ای و مراکز اسلامی تبلیغ خود را معطوف به مخاطبان مسلمان کرده‌اند و کمتر کسی به طور تخصصی برای غیرمسلمانان تبلیغ می‌کند. تبلیغ مجازی از جمله ... ادامه مطلب »