آخرین مطالب

اخبار و اطلاعیه ها

همایش «حوزه بین‌الملل، حوزه تمدن ساز»

همایش «حوزه بین‌الملل، حوزه تمدن ساز»

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامع المرتضی علیه السلام به نقل از مهر، همایش حوزه بین‌الملل، حوزه تمدن ساز قبل از ظهر پنج‌شنبه با حضور علما، اندیشمندان، فعالان عرصه بین‌الملل و تبلیغ حوزه‌های علمیه، در مدرسه امام کاظم(ع) قم برگزار شد. در این مراسم آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام قمی معاون روابط بین‌الملل دفتر ... ادامه مطلب »

بایسته های تبلیغ بین الملل از نگاه استاد فرهیخته دکتر احمد عابدی

بایسته های تبلیغ بین الملل از نگاه استاد فرهیخته دکتر احمد عابدی

از سلسله نشستهای تجربه افزایی مبلغین جامعه المرتضی این هفته جلسه ای با استاد حجت الاسلام و المسلمین عابدی برگزار شد. در این جلسه ایشان ابتدا به ضرورت تبلیغ بین الملل در عرصه جهانی پرداختند. استاد اشاره داشتند در برخی کشورها حتی در میان مسلمانان افرادی هستند که اولیاتی از فقه مانند نجس بودن شراب را نمی دانند. استاد فلسفه ... ادامه مطلب »

گزارشی از فعالیت گردشگری مذهبی جامعه المرتضی علیه السلام در ماه محرم

گزارشی از فعالیت گردشگری مذهبی جامعه المرتضی علیه السلام در ماه محرم

ماه مهر و آبان از جمله فصول پر تردد توریست ها در ایران می باشد و طبق آنچه آژآنس ها و مراکز مربوط اعلام می کنند این دو ماه High Season (محبوب ترین زمان) توریست ها در ایران می باشد. تقارن این ایام با ماه محرم و عزاداری امام حسین علیه السلام می تواند مفید و مضر تلقی شود. اهمیت  گردشگری ... ادامه مطلب »

تجربه‌ی مسلمانی برای گردشگران خارجی

تجربه‌ی مسلمانی برای گردشگران خارجی

«گردشگران ماجراجویی هستند که راغب‌اند همه‌چیز را امتحان کنند، برخی از آن‌ها سوال‌های زیادی درباره‌ی اسلام دارند؛ مثلا می‌خواهند بدانند مسلمان‌ها در نمازشان چه چیزی می‌خوانند، ما به آن‌ها فرصت می‌دهیم تا “مسلمانی” را تجربه کنند.» «جامعه المرتضی (علیه‌اسلام) »، مبدع طرح «تجربه مسلمانی برای توریست‌ها» است، مرکزی که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در عرصه بین‌الملل آغاز کرده ... ادامه مطلب »

آیت الله مصباح یزدی: امروزه تبلیغ در کشورهای دنیا پیچیده تر شده است

آیت الله مصباح یزدی: امروزه تبلیغ در کشورهای دنیا پیچیده تر شده است

به گزارش به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، ، آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در آیین افتتاح هفتمین دوره آموزشی جامعه المرتضی(ع) اظهارداشت:  قرآن بهترین روش ارائه محتوا را حکمت یعنی استدلال و برهان ، موعظه حسنه و خطابی سخن گفتن و در برخی موارد جدلی بحث کردن را برای ارائه محتوا بیان کرده ... ادامه مطلب »

با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی:  سال تحصیلی جدید در جامعه المرتضی (ع) آغاز شد

با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی: سال تحصیلی جدید در جامعه المرتضی (ع) آغاز شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، حجت الاسلام و المسلمین احمد زادهوش، مدیر جامعه المرتضی(ع)خطاب به آیت الله مصباح یزدی گفت: حضرتعالی که از ارکان حوزه و نظام اسلامی هستید از پیشگامان تبلیغ در عرصه های جهانی بوده و آثار با برکت و فراگیر اقدامات شما مشهود است. این مبلغ عرصه بین الملل ادامه ... ادامه مطلب »

اقلیم شناس برجسته سازمان ناسا از جامعه المرتضی (ع) بازدید کرد.

اقلیم شناس برجسته سازمان ناسا از جامعه المرتضی (ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام ،مهندس مایکل کامبریت ( Mishel Comberiate) معروف به ناسا مایک ( NASAMIKE) اقلیم شناس برجسته سازمان سازمان ناسا  که سابقه چهل و چهار سال همکاری با این سازمان را دارد و به هفتاد و پنج کشور سفر کرده است طی سفری دو روزه به ایران با حضور در ... ادامه مطلب »

برنامه کلاسی  و تقویم آموزشی سال ( ۹۷-۱۳۹۶)

برنامه کلاسی و تقویم آموزشی سال ( ۹۷-۱۳۹۶)

دریافت برنامه کلاسی نیم سال اول ( ۹۶-۱۳۹۵)  به صورت فایل پی دی اف  دریافت برنامه کلاسی نیم سال اول ( ۹۶-۱۳۹۵)  به صورت فایل word دریافت تقویم آموزشی گروه های زبان انگلیسی دریافت تقویم آموزشی گروه های چینی اسپانیایی پرتغالی روسی و … ادامه مطلب »

برگزاری تور های مذهبی-علمی  به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی /گزارش تصویری

برگزاری تور های مذهبی-علمی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی /گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی و اور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام:این مرکز برگزار کننده تورهای مذهبی و علمی در شهر مقدس قم می باشد. شهر قم با داشتن جاذبه های مذهبی و توانمندی های علمی، متاسفانه در عرصه گردشگری  آنچنان که درخور آن است، درعرصه گردشگری موردتوجه قرار نگرفته است وظرفیت های آن فعال نشده اند. در راستای بهره ... ادامه مطلب »

کارشناس آموزش اعلام کرد:زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶

کارشناس آموزش اعلام کرد:زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶

زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶ اعلام شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام،کارشناس آموزش ،زمان و مکان اردوی پذیرش ویژه داوطلبین سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد. جناب آقای هاشمی در تبیین این خبر گفت:این اردو در روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود. وی گفت:کلیه داوطلبینی که در آزمون ... ادامه مطلب »