آخرین مطالب

اخبار جامعة المرتضی (ع)

گزارشی از فعالیت گردشگری مذهبی جامعه المرتضی علیه السلام در ماه محرم

گزارشی از فعالیت گردشگری مذهبی جامعه المرتضی علیه السلام در ماه محرم

فعالیت گردشگری مذهبی در ماه محرم ماه مهر و آبان از جمله فصول پر تردد توریست ها در ایران می باشد و طبق آنچه آژآنس ها و مراکز مربوط اعلام می کنند این دو ماه High Season (محبوب ترین زمان) توریست ها در ایران می باشد. تقارن این ایام با ماه محرم و عزاداری امام حسین علیه السلام می تواند ... ادامه مطلب »

تجربه‌ی مسلمانی برای گردشگران خارجی

تجربه‌ی مسلمانی برای گردشگران خارجی

«گردشگران ماجراجویی هستند که راغب‌اند همه‌چیز را امتحان کنند، برخی از آن‌ها سوال‌های زیادی درباره‌ی اسلام دارند؛ مثلا می‌خواهند بدانند مسلمان‌ها در نمازشان چه چیزی می‌خوانند، ما به آن‌ها فرصت می‌دهیم تا “مسلمانی” را تجربه کنند.» «جامعه المرتضی (علیه‌اسلام) »، مبدع طرح «تجربه مسلمانی برای توریست‌ها» است، مرکزی که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در عرصه بین‌الملل آغاز کرده ... ادامه مطلب »

آیت الله مصباح یزدی:  امروزه نحوه اعزام مبلغ و تبلیغ در کشورهای دنیا پیچیده تر شده است

آیت الله مصباح یزدی: امروزه نحوه اعزام مبلغ و تبلیغ در کشورهای دنیا پیچیده تر شده است

به گزارش به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، ، آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در آیین افتتاح هفتمین دوره آموزشی جامعه المرتضی(ع) اظهارداشت:  قرآن بهترین روش ارائه محتوا را حکمت یعنی استدلال و برهان ، موعظه حسنه و خطابی سخن گفتن و در برخی موارد جدلی بحث کردن را برای ارائه محتوا بیان کرده ... ادامه مطلب »

با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی:  سال تحصیلی جدید در جامعه المرتضی (ع) آغاز شد

با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی: سال تحصیلی جدید در جامعه المرتضی (ع) آغاز شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام، حجت الاسلام و المسلمین احمد زادهوش، مدیر جامعه المرتضی(ع)خطاب به آیت الله مصباح یزدی گفت: حضرتعالی که از ارکان حوزه و نظام اسلامی هستید از پیشگامان تبلیغ در عرصه های جهانی بوده و آثار با برکت و فراگیر اقدامات شما مشهود است. این مبلغ عرصه بین الملل ادامه ... ادامه مطلب »

اقلیم شناس برجسته ناسا از جامعه المرتضی (ع) بازدید کرد.

اقلیم شناس برجسته ناسا از جامعه المرتضی (ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام ،مهندس مایکل کامبریت ( Mishel Comberiate) معروف به ناسا مایک ( NASAMIKE) اقلیم شناس برجسته سازمان فضایی آمریکا که سابقه چهل و چهار سال همکاری با این سازمان را دارد و به هفتاد و پنج کشور سفر کرده است طی سفری دو روزه به ایران با حضور در ... ادامه مطلب »

برگزاری تور های مذهبی-علمی  به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی /گزارش تصویری

برگزاری تور های مذهبی-علمی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی /گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی و اور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام:این مرکز برگزار کننده تورهای مذهبی و علمی در شهر مقدس قم می باشد. شهر قم با داشتن جاذبه های مذهبی و توانمندی های علمی، متاسفانه در عرصه گردشگری  آنچنان که درخور آن است، درعرصه گردشگری موردتوجه قرار نگرفته است وظرفیت های آن فعال نشده اند. در راستای بهره ... ادامه مطلب »

کارشناس آموزش اعلام کرد:زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶

کارشناس آموزش اعلام کرد:زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶

زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶ اعلام شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام،کارشناس آموزش ،زمان و مکان اردوی پذیرش ویژه داوطلبین سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد. جناب آقای هاشمی در تبیین این خبر گفت:این اردو در روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود. وی گفت:کلیه داوطلبینی که در آزمون ... ادامه مطلب »

دیدار مسئولان جامعه المرتضی ع با آیت الله العظمی مکارم شیرازی

دیدار مسئولان جامعه المرتضی ع با آیت الله العظمی مکارم شیرازی

مسئولان جامعه المرتضی (ع) با آیت الله العظمی مکارم شیرازی ملاقات کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی (ع)مسئولان جامعه المرتضی (ع) با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار و گزارشی از فعالیت های جامعه المرتضی را ارائه کردند. حضرت آیت الله مکارم شیرازی ضمن تشکر از فعالیت های فخیمه این مجموعه بیان داشتند:در ضرورت وجود ... ادامه مطلب »

گزارشی از اعزام مبلغین توریسم به استان های اصفهان و شیراز در ماه مبارک رمضان

گزارشی از اعزام مبلغین توریسم به استان های اصفهان و شیراز در ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان، بهانه ی خوبی برای آشنایی توریست ها و میهمانان خارجی با فرهنگ اسلام و ایران می باشد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی ، این مرکز برای غنی سازی فضای فرهنگی-توریستی، در ماه مبارک رمضان (۱۳۹۶) با همکاری برخی از مراکز مرتبط، گروه های تبلیغی به استان های اصفهان و فارس اعزام کرد. ... ادامه مطلب »

حضور رئیس جامعه المصطفی در جامعه المرتضی علیه السلام

حضور رئیس جامعه المصطفی در جامعه المرتضی علیه السلام

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام, آیت‎الله علیرضا اعرافی پیش از ظهر امروز ۳۰ اردیبهشت ماه در جمع طلاب و مبلغان بین‎الملل جامعه‎المرتضی، با اشاره به حضور گسترده و مقتدرانه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و نقش آن در افزایش قدرت ملی کشور گفت: کارهایی که در چنین مراکزی از جمله جامعه المرتضی انجام می‎شود، به ... ادامه مطلب »