آخرین مطالب

معاون آموزش خبر داد:آغاز پذیرش جامعه المرتضی علیه السلام در سال ۱۳۹۶

 پذیرش جامعه المرتضی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام،آزمون ورودی ۹۶ در روز پنجشنبه ۲۸/۲/۹۶ ساعت ۸ صبح در محل جامعه المرتضی برگزار خواهد شد.علاقمندان می توانند جهت ثبت نام از روز شنبه ۲۶/۱/۹۶ با مراجعه به سایت رسمی مرکز به نشانی:www.murtaza.ir ثبت نام نمایند.آخرین مهلت ثبت نام ۲۵/۲/۹۶ است.

حجت الاسلام رمضانی مسئول آموزش این مرکز اشاره داشت این آزمون مخصوص طلاب سطح دو به بعد است که در رشته تربیت مبلغ به زبان انگلیسی و فرانسه، چینی، پرتقالی، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی می باشد.

ایشان ادامه داد حداکثر سن ثبت نام برای متقاضیان آموزش زبان ۳۰ سال و دوره تربیت مبلغ ۳۵ سال است .او متذکر شد عزیزانی که مهارتهایی از قبیل حفظ قرآن و نهج البلاغه یا تخصصهای حوزوی داشته باشند در اولویت هستند.

نامبرده در مود نحوه پذیرش گفت: از قبول شدگان در آزمون کتبی ، مصاحبه به عمل می آید و پس از انجام مصاحبه پذیرفته شدگان در اردوی پذیرش شرکت می نمایند که در نهایت برگزیدگان نهایی مشخص خواهند شد.سوالات آزمون برای متقاضیان زبان آموزی از کتابهای مکاسب محرمه و بیع، تفسیر المیزان جلد اول، تلخیص الالهیات،رسائل،و زبان عمومی در سطح دبیرستان است.

برای طلاب متقاضی شرکت در رشته های انگلیسی و فرانسه علاوه بر موارد ذکر شده سولات تخصصی زبان انگلیسی و فرانسه نیز اضافه می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*