آخرین مطالب

کارشناس آموزش اعلام کرد:زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶

زمان و مکان اردوی پذیرش سال ۱۳۹۶ اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جامعه المرتضی علیه السلام،کارشناس آموزش ،زمان و مکان اردوی پذیرش ویژه داوطلبین سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد.
جناب آقای هاشمی در تبیین این خبر گفت:این اردو در روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
وی گفت:کلیه داوطلبینی که در آزمون کتبی و شفاهی امتیاز لازم را کسب کرده اند موظف به شرکت در این اردو هستند و در صورت عدم شرکت امتیازات آنان لغو می شود و از دوره حذف می شوند.
ایشان افزود:داوطلبین لازم است راس ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه یازدهم مرداد در محل جامعه المرتضی علیه السلام به آدرس:بلوار محمد امین صلی الله علیه و آله کوچه شماره هشتم پلاک ۱۳۳ حضور یابند.
هاشمی گفت:در این اردو ،برنامه های متنوعی از جمله آشنایی هرچه بیشتر با زبان های بین المللی و بیان تجربیات مبلغین و دانش پژوهان موفق در دوره های سابق برگزار می شود.
و  گفت:کلیه داوطلبین حاضر در اردوی پذیرش لازم است تا در کارگاه منبر شرکت کنند و یک منبر ۱۵ دقیقه ای به زبان انگلیسی (برای داوطلبین دوره تربیت مبلغ به زبان انگلیسی) و به زبان فارسی برای داوطلبین سایر رشته ها ارائه دهند.
کارشناس آموزش در پایان گفت:کلیه داوطلبینی که امتیاز لازم را کسب کرده اند لازم است مبلغ (بیست هزار تومان) تا تاریخ ۱۰ مرداد ماه از طریق لینک زیر واریز کنند.

پرداخت آنلاین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*